Ładowanie…

Podstawowe Informacje

Naszą szkołę prowadzi 8 wykwalifikowanych instruktorów-trenerów, którzy wspólnie organizują wiele różnych form zajęć w wodzie. Bo każdy jest inny, a my mamy coś dla każdego- dla Ciebie i Twojego dziecka.

Wszystkie zajęcia prowadzimy w duchu zdrowego stylu życia. Od początku naszym założeniem było wspomaganie prawidłowego rozwoju dzieci we wszystkich jego aspektach: fizycznym, psychicznym, motorycznym i społecznym.

Zajmujemy się tworzeniem własnych programów nauki pływania, które owocują w naszej codziennej pracy z każdym z Was. Z naszej pasji uczyniliśmy sposób na życie. Każdy z nas daje z siebie 100% żeby Ty i Twój maluch był zadowolony.
Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i warsztatach związanych z naszą profesją.


Naszym celem jest nauczenie Ciebie i Twojego dziecka pływania, bezpieczeństwa w wodzie oraz umiejętności przetrwania. Z wykwalifikowanymi nauczycielami oraz odpowiednim środowiskiem nauczania lekcje w iSwim Academy są dostowane do dzieci na każdym poziomie umiejętności.

Program zajęć w Szkole Pływania iSwim uwzględnia podział na grupy wiekowe i stopień ich zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co pozwala instruktorom na bardzo indywidualne podejście do każdego uczestnika i umożliwia dzieciom naukę i przyswajanie kolejnych umiejętności we własnym tempie.
Pierwsze wymaganie jakie stawiamy naszym podopiecznym jest uśmiech !

U nas każdy miłośnik wody znajdzie coś dla siebie!

Systematycznie wzbogacamy naszą ofertę o nowe formy aktywności, żeby nasi klienci mieli w czym wybierać.


 

Galeria

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Adres:

Dublin

GPS:

53.350038861974, -6.2602796020539

E-mail:
Skontaktuj się z nami
Zaplanuj moją trasę

Wystaw recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzję